Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy S10 black 8/128Gb super socuvan sim free

249 ЕУР

359 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBILNI TELEFONI SKOPJE 18 јан. 13:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

113 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A52 Black 128/6Gb so 24m garancija full 299 ЕУР
Ekstra socuvan iPhone 7 Rosegold 32Gb SIM Free 159 ЕУР
Samsung Z Flip 3 5G neotpakuvan so 24 meseci garancija 829 ЕУР
Apple iPhone XR black 128Gb so full pakuvanje 320 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy S10+
Super socuvan Samsung Galaxy S10 Black (crna boja) 8/128Gb
Telefonot raboti na site SIM karticki ( SIM free)
Super socuvan, 100% ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I dobro drzi baterija
Updejtuvan na najnovata oficialna verzija na Android 12 one UI 4.0
Doagja so original Samsung Fast charge polnac I USB kabel
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni Kontakt telefon za SERVIS: 074222564 Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511 Instagram profil za prodazba: https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
074205511

YouTube video od telefonot sto e za prodazba!!!

MOBILNI TELEFONI SKOPJE
 
074205511
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

113 Огласи во продавницата
Ekstra socuvan iPhone 7 Rosegold 32Gb SIM Free 159 ЕУР
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Nov 6/128Gb 108Mp so 24m Garancija 259 ЕУР
Samsung Galaxy A20e Blue 32Gb 3Gb ram SIM free 5 500 МКД
Samsung Note 20 Ultra 5G kako Nov 12/128Gb Snapdragon 699 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации