Оглас од претпријатие Објавени: дек. 27 2021 03:41

Samsung Galaxy S20 FE lavender nov so 24 meseci garancija

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 27 03:41
Прегледи: 3
Nov ! Neotvoren Samsung Galaxy S20 FE 2020 Cloud Lavender ( Svetlo rozeva lavender preliva) 6gb ram 128 Gb
Telefonot raboti na site SIM karticki ( SIM Free)
Telefonot e sosema Nov i Neotpakuvan kupen od Neptun so 24m Garancija so faktura
Se raboti za pojakata verzija so Snapdragon 865 processor ( ne e Exynos) koj sto ima malku podobri performansi i podobro drzi baterija od standardniot Exynos
Se raboti za model na Samsung so 120hz fluiden ekran , so najdobriot procesor i pogolema baterija od s20 i s20+ ( 4500mAh)
Slikite i videoto se od telefonot!!!
Specifikacii :
6.5 inci Super Amoled Ekran 120Hz 1080 x 2400Px
3 zadni kameri od koi :
12 Mp zadna glavna kamera so Opticki stabilizator i 4K 60Hz video snimanje
8 Mp telefoto kamera 3X opticki zoom
12 Mp Ultrawide kamera
32 Mp Predna Selfie kamera
8 Jadren processor Snapdragon 865 1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585)
6 Gb ram memorija
128Gb UFS 3.1 Super Fast memorija
4500 mAh baterija
Brzo polnenje 25W
2 Glasni Stereo zvucnici
Fingerprint vgraden vo ekranot, accelerometer, gyro, proximity, compass i drugo
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации