Оглас од претпријатие Објавени: мај 21 2021 01:19

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G black 12/128Gb od Svajcarija

ЕУР

Објавени: мај 21 01:19
Прегледи: 245
Bukvalno kako Nov! Samsung Galaxy S20 Ultra 12Gb ram 128Gb Black 5G ( crna boja)
Telefonot raboti na site SIM karticki ( dual SIM dual 4G +5G + eSIM support)
Glanc socuvan, bukvalno kako Nov, bez nikakvi zabeleski ili tragi na koristenje, koristen od eden korisnik celo vreme so futrola 100% ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija
Telefonot e kupen i donesen od Svajcarija i e pod internacionalna Evropska Garancija do 08.04.2022 Godina
Doaga do FULL fabricko pakuvanje ( 25W polnac, USB kabel i kutija )
Slikite I videoto se od telefonot!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
245
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации