Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2022 01:37

Samsung Galaxy S21 5G Black 8/128Gb od Germanija

ЕУР

ЕУР
Објавени: мар. 04 01:37
Прегледи: 910
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐www.mobilnitelefoniskopje.com
Super socuvan ! Samsung Galaxy S21 5G Phantom grey ( temno crna-siva boja preliva ) 8gb ram 128Gb
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Super socuvan 100% ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija
Telefonot e kupen i donesen od Germanija, i e podlezen pod Evropska internacionalna garancija do 15.02.2023 Godina
Doagja so USB kabel type C so type C i 25W original Super fast charger i zastitna Original Samsung crna Silikonska futrola kupena 35€
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
910
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации