Оглас од претпријатие Објавени: мај 11 2022 10:39

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Silver Nov 256Gb 12Gb ram

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 11 10:39
Прегледи: 808
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐www.mobilnitelefoniskopje.com
Nov! Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Silver (srebrena boja preliva) 256Gb memorija 12Gb ram
Telefonot raboti na site SIM karticki ( Single sim + eSim)
Nov i neupotrebuvan so stranicnite fabricki folii ( vidi sliki) vklucen i testiran za da se vidi ispravnosta , Updejtuvan na najnovata verzija Android 12 One UI 4.0
Telefonot e donesen od Korea i e pojakata i poskapa verzija so 256Gb memorija
100% ispraven i funkcionalen
Doagja so original Samsung Super Fast Charge 25W polnac i USB kabel ( bez kutija)
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
808
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации