Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 25 2022 09:59

Samsung S10 5G Crown Silver kako nov 256/8Gb 4500mAh

МКД

Објавени: ноем. 25 09:59
Прегледи: 119
Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇
🌍 www.mobilnitelefoniskopje.com
Bukvalno kako Nov! Samsung Galaxy S10 5G Crown Silver 256Gb 8Gb ram
Telefonot raboti na site SIM karticki ( single SIM 5G)
Glanc socuvan bukvalno kako nov so seuste fabrickite folii zalepeni na lajsnite
Se raboti za najjakata i retka premium vezija na Samsung S10 serijata koja sto e so 5G mreza i 4 zadni kameri i 2 predni kameri so najgolemata 4500mAh Baterija, so 8 Gb ram memorija i 256Gb vgradena memorija i se vodi kako prv oficialen telefon na Samsung so 5G mreza
Telefonot i inaku e pogolem fizicki od standardniot S10 Plus so vidno podobreno drzenje na baterija i podobri kameri
Telefonot e detalno proveren I testiran bez nikakov problem I odlicno drzi baterija
Kupen i donesen od Korea Telekom
Doagja so original Samsung Polnac I USB kabel
Updejtuvan na android 12 One UI 4.1
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba !!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
119
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации