Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2022 09:00

Samsung S21 Ultra 5G Black 256Gb 12Gb ram od Svajcaria

ЕУР

Објавени: јун. 02 09:00
Прегледи: 381
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Super socuvan Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Black ( crna boja) 256Gb memorija 12Gb ram
Telefonot raboti na site SIM karticki ( Dual sim + eSim)
Super socuvan, celosno ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija
Updejtuvan na najnovata verzija Android 12 One UI 4.1
Telefonot e kupen i donesen od Svajcaria i e pod internacionalna Evropska Garancija do 25.03.2023 Godina
Doagja so original Samsung Super Fast Charge 25W polnac i USB kabel ( bez kutija) i zalepena Privacy matte zastitna folija na ekranot ( ne Ve gledaat drugite od strana sto gledate Vie na telefonot)
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
381
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации