Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 25 2022 10:05

Samsung S22 Ultra 5G Green kako nov 12/256Gb Snapdragon

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 25 10:05
Прегледи: 781
Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Bukvalno kako Nov! Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Green ( telmo zelena boja ) 256Gb 12Gb ram Snapdragon 8 Gen 1
Telefonot raboti na site SIM karticki ( Single sim factory unlocked)
Glanc socuvan bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristenje ( so fabrickite folii na stranite) proveren i testiran 100% ispraven bez nikakov problem i odlicno drzi baterija kupen i donesen od Korea Telekom
Se raboti za najjakata verzija na S22 Ultra so 5G mreza so 256Gb vgradena memorija I 12Gb ram memorija i podobriot processor Snapdragon 8 Gen 1, blagodarenie na koj sto drzi povekje baterija , ima podobra 3D grafika, podobro gi obrabotiva slikite kako i najbrziot 5G Modem koj sto odma fakja 5G mreza ( testirano)
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
781
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации