Објавени: мај 24 2022 04:25

Се продава "Samsung A7"

МКД

Објавени: мај 24 04:25
Прегледи: 158
Спецификации:
- 4GB RAM
- 64GB Storage
- CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
- OS: Android 10
- Fingerprint
- Front Camera 24 MP
- Rear Camera 24 MP

Телефонот работи само со Т-Mobile картички.
Телефонот се продава БЕЗ полнач.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
158
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071347507

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации