Објавени: ноем. 24 2022 05:20

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

ЕУР

Објавени: ноем. 24 05:20
Прегледи: 355
SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256
EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM MKD
FULL PAKOVANJE
POD PISMENA GARANCIJA USHTE 8 MESECI
BESPREKORNA SOSTOJBA KAKO NOV
CENA 400 EVRA
INFO 070339993
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
355
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации