Објавени: ноем. 25 2022 06:36

SAMSUNG GALAXY S21 PLUS BLACK 128GB

ЕУР

Објавени: ноем. 25 06:36
Прегледи: 532
SAMSUNG GALAXY S21 PLUS BLACK 128GB
NABAVEN VO TELEKOM MKD
UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK
POD PISMENA GARANCIJA USHTE 9 MESECI
FULL PAK
EU MODEL
CENA 500 EVRA
INFO 070339993
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
532
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации