Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara Huawei ili Samsung

0 МКД

Се купува од: Garra Petroni Вчера 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Kupuvam Samsung S10
Huavei Mate 20 pro
Huavei p30 pro
Samo novi(MALKU KORISTENI)
Ili??????
So važečka garancija 24m??
Na site mreži...
PLACAM KES
Bez zameni......
Pišete ponuda na viber...
Garra Petroni
077874002
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации