Македонски | Shqip | English |

Kupuvam skrseni iPhone 4s/5, Galaxy S3/S4

Се купува од: Виктор 27 јан. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Kupuvam skrseni iphone 4s/5 ; samsung galaxy s3/s4 i htc one x
Нема посетени огласи
Кон почеток