Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

100% NAJREALEN OTKUP NOVI iPHONE SAMSUNG MOBILSHOP

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 19 апр. 22:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

52 Огласи во продавницата

OTKUP NA SAMSUNG,IPHONE,XIAOMI 100% NAJPOVOLNO MOBIL SHOP 0 MKD
Huawei P30 6/128gb kako nov full Mobil Shop 280 EUR
Otkup na novi smartfoni najrealno Mobil shop 0 MKD
DOPOLNITELNA OPREMA TOP KVALITET 100% MOBIL SHOP 0 EUR
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
OTKUPUVAME NOVI EKSKLUZIVNI SMART TELEFONI -


ISPLATA VEDNASH PO PROVERKA I PROCENKA NA VASHIOT SMARTPHONE

TEL 076 660 001

RABOTNO VREME OD 10h-20h
TAFTALIDZE
POZADI VERO I MECDONALDS VO BELITE ZGRADI VIDI LOKACIJA

MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

52 Огласи во продавницата
MERCEDES C220 CDI EXTRA zacuvan ,servisiran,registriran 7 700 EUR
Samsung Galaxy A12 4/64gb 24 meseci garancija Mobil Shop 150 EUR
Otkup na novi smartfoni najrealno Mobil shop 0 MKD
SAMSUNG S20+ CRN FULL PAKET  MOBIL SHOP 470 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации