Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Поправка на сите видови десктоп и лаптопи

500 МКД

Се продава од: Aleksandar Kutev 11 ноем. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компјутери, инсталација на windows, чистење од вируси, малвери, чистење на тастатури, кулери, менување на термичка маст и тн. Враќање на податоци од хард диск
Aleksandar Kutev
075668037
Кон почеток