Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Preinstalacija za kompjuteri

600 МКД

Се продава од: Filip Денес 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Правиме добра изработка и преинсталација на компјутери и лаптоп:
► Windows 7,10
► Office 2010, 2016
► Adobe Acrobat Reader
слободно контактирајте ме за договор предпоставувам ќе бидете задоволни од мојата услуга.

Ви благодарам од напред!
Filip
 
078 319 227
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации