Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis za Laptopi, Kompjuteri (softverski)

Се продава од: Ivan 11 дек. 04:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Инсталација на Windows XP , Windows 7, Windows Vista , Windows 8.1 , Windows 10 (professional , enterprise , home , education )

Инсталацијата на оперативен систем и драјвери на нови лаптопи без Оперативен Систем!!

Ваш избор , сите од горе наведените доаѓаат со бесплатна лиценца и најнова верзија !!!

Инсталација на АНТИВИРУСИ (лиценцирани) !!
Инсталација на Драјвери(Оргинални) !!
Инсталација на Microsoft Office пакет (2003, 2007, 2010, 2013 , 2017 )

-Powerpoint
-Excel
-Word

Инсталација на разни windows програми како Skype , Viber (pc verzija) , Internet Televizija (srbski kanali BESPLATNO!!) , Adobephotoshop , и мн други + програми по ваш избор!!!

Вршам реинсталација , и комплетно чистење од вируси .

- Мењам хард дискови , и вршам репарација на расипани хард дискови (враќање на податоците)

- Комплетно чистење од прашина вклучено во цената !!!

Доаѓам на повик ( и истиот ден ако сум во можност ) слободно јавете се на бројот за повеќе информации


Leaflet
Кон почеток