Објавени: јан. 20 2022 07:56

Formatiranje na kompjuteri instalacija na Windows i Office

МКД

Објавени: јан. 20 07:56
Прегледи: 434
Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Microsoft Office

• Инсталација на Windows OS + LibreOffice - 500 ден.
• Инсталација на Windows OS + Microsoft Office - 800 ден.
• Инсталација на Windows OS + MS Office + ( програми по Ваш избор ) - 1.000 ден.
• Комплетна инсталација на Windows OS + Microsoft Office и темелно чистење од прашина на компјутерски компоненти + промена на термална паста на процесор - 1.500 ден.

Вашиот стар компјутер или лаптоп работи бавно и не ги поддржува поновите верзии на Windows OS?
• Продолжете го векот на стариот компјутер со Zorin OS ( Linux оперативен систем ) + LibreOffice - 300 ден.

Хардверски услуги и дијагностика:
• Дијагностика на дефекти на хардверски компоненти
• Промена на напојување ( PSU ) на десктоп компјутери
• Промена на кулер на процесор ( CPU Cooler ) на десктоп компјутери
• Промена на тврди дискови ( Hard Drive ) на десктоп или лаптоп компјутери ( NVMe, SSD и HDD )

* Инсталацијата и дијагностиката ја извршуваат Microsoft System Administrators
* Гаранција за инсталации/услуги: 6 месеци
* Гаранција на хардверски компоненти: 1-3 години ( во зависност од фабричката гаранција на производителот )

-Team Fix
079375012
team_fix@outlook.com
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации