Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Panasonic kx-td15 i

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TelKom MM 31 јул. 09:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Se prodava dve telefonski centrali panasonic kx-td15 kako i cetri master aparati kx-t7630

panasonic kx-td15 = 21 000 mkd
Master kx-t7630 = 9 400
Koristeni eden mesec
Za poveke informacii: 070 27 88 37 Dragan
TelKom MM
PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA KOMPJUTERI I KOMPJUTERSKA OPREMA, TELEFONSKI CENTRALI, VIDEO NADZOR, ALARMNI I PROTIVPOZARNI SISTEMI, DOMOFONIJA,VIDEOFONIJA MREZNA OPREMA, OPTIKA
Посетете ја нашата продавница
Михаил Чаков бр.4 Прикажи на мапата
070 278 837, 078 666 510
https://www.telkom-mm.com
Leaflet
TelKom MM

TelKom MM

10 Огласи во продавницата
PRODAZBA MONTIRANJE I SERVISIRANJE 0 MKD
PRODAZBA MONTAZA SERVIS I POPRAVKA 0 MKD
Opel Omega 2.4 Karavan -91 1 500 EUR
VGA to HDMI Konvertor Aktiven so zvuk 2 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации