Оглас од претпријатие Објавени: септ. 27 2017 10:22

Ekrani za Samsung Original Mobil Elektronik

Објавени: септ. 27 10:22
Прегледи: 11
www.mobilelektronik.com.mk
Екрани за Samsung-Original
LCD for Samsung-Original
Време на монтажа 60 минути...
Changing time 60 Minutes....
Payment methods Visa, MaterCard , Invoice, Cash
Можност за плакање Visa, MaterCard/Фактура /Готовина
MOBIL ELEKTRONIK - 02/3073200 075/554400
Опис на линк

МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК

СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
23 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
23 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Partizanski odredi 59/2 023073200 https://www.mobilelektronik.com.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации