Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider za oddeluvanje staklo od ekrani

1 800 ЕУР

Се продава од: Иван 22 ноем. 09:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава машина за одделување на екрани со замрзнување до -175 степени - TBK 578 погодна за сервисирање на најновите AMOLED и OLED екрани
https://bit.ly/2MZAo6w

Се продава и TBK 768 машина за ламинирање
https://bit.ly/2OXdX4s

И двете машини се во беспрекорна состојба, користени се само 6 месеци и немаат никакви дефекти и проблеми.
Иван
078408958
Leaflet
Кон почеток