Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna popravka na mobilni tefeoni

999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Мобил 2018 16 јан. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A6 PLUS NOVI 15 500 МКД
Samsung Galaxy J5 2017 5 000 МКД
iPhone 6s 100 ЕУР
Honor 7s nov 80 ЕУР
📱📲Мк Мобил врши ПРОФЕСИОНАЛНА ПОПРАВКА НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ И ТАБЛЕТИ:

🔨Скршен екран
⌛Брзо троши батерија
🔕Нема звук
🔋Не полни
💦Истурена течност
❄️Мрзне тачот
🔇Не ме слушаат
🎧Не ги слушам
📷Не слика камерата
⚰️Мртов / не пали
🔐Заборавена лозинка
🔥Грее
⚠️Нема мрежа
☢️Вируси
МК Мобил
Локација: Кисела Вода (Рампа)
📲075/200-430 📲
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Visit our store page
Иван Козаров Бр 24 Show on the map
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата
SAMSUNG GALAXY M10  NOV 120 ЕУР
Dekodiranje i servis za mobilni telefoni 999 МКД
Huawei P20 PRO 17 300 МКД
Servis promena na ekrani mobilni telefoni 999 МКД
Кон почеток