Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis promena na ekrani mobilni telefoni

999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Мобил 2018 Денес 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S7 130 ЕУР
Samsung Galaxy M20 NOV 135 ЕУР
Huawei Y9  19 130 ЕУР
Samsung Galaxy S8 Plus 230 ЕУР
Ние ќе го промениме Вашиот екран! 😀📲

- БЕСПЛАТНА дијагностика!
- ПРОФЕСИОНАЛНА опрема за сервис!
- ГАРАНЦИЈА за квалитет!
- РЕКОРДЕН рок на поправка!
- ПРИСТАПНИ цени за сечиј џеб!

Mk Мобил - 📲075 200 430 📲
Кисела Вода - Ул: Иван Козаров бр 24
(После Рампа , спроти Зграда Пегла )
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Visit our store page
Иван Козаров Бр 24 Show on the map
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата
iPhone 6s  150 ЕУР
Samsung Galaxy  S8 8 000 МКД
Huawei P20 PRO 17 300 МКД
Meizu M6T NOV 5 500 МКД
Кон почеток