Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis za Mobilni Telefoni Mk Mobil

123 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Мобил 2018 Денес 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy M20 NOV 135 ЕУР
Samsung Galaxy J5 2017 NOVI 9 000 МКД
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni -
Huawei Y9  19 130 ЕУР
СЕРВИС и Продажба на МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
Продажба-Замена-Откуп-Телефони-Сервис-
Галантерија
ПРОМЕНА
Eкрани-Тачеви-Контектори-Стакла-Батерии-Звучници-Слушалки и се Друго. ЗА СИТЕ МОДЕЛИ
Брза и Квалитетна Услуга
Вашиот Телефон ке Биде Готов за 24часа.
Поздрав и ве Очекуваме.
Локација:Кисела Вода
МК Мобил 075-200-430
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Visit our store page
Иван Козаров Бр 24 Show on the map
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата
Honor 7s nov 80 ЕУР
Samsung Galaxy S9  kako Nov 280 ЕУР
Otkup na mobilni telefoni 123 МКД
iPhone 6s 100 ЕУР
Кон почеток