Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile Вчера 14:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy Note 8 250 EUR
 Samsung Galaxy S8 plus NOV 350 EUR
Iphone 8 300 EUR
Masinska promena na stakla 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ДЕКОДИРАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ
ЦЕНАТА Е ВО ЗАВИСНОСТ НА УРЕДОТ.
●Сервис, Декодирање, Софтвер и ЧИПОВИ
Eror 4013
Touch IC
Backlight
No Service
Modem Firmware
U2 Cip
Audio Cip
Camera IC
Брзо и ефикасно.
Најниски цени во Градот.
За повеќе телефони ЕКСТРА Цени.
☆☆☆Д-мобиле☆☆☆
070 777 933
●Локација: Спроти PSS во Ново Лисиче. Ул. В.С. Бато Бр 5
Samsung Mobile
HTC Mobile
Alcatel Mobile
Huawei Mobile
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone 7 plus 270 EUR
HTC M7 100 EUR
Samsung Galaxy J3 -17 4 000 MKD
Samsung Galaxy J5 2017 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации