Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis za dekodiranje na mobilni telefoni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 29 ноем. 07:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 edge plus extra sostojba 350 ЕУР
Samsung Galaxy S6 kako nov 290 ЕУР
Samsung Galaxy S6 edge kako nov 330 ЕУР
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
SERVIS I DEKODIRANJE D-Mobile 070-777-933
Samsung
HTC
Alcatel
Huawei
ZTE
LG
Lenovo
Sony
Promena na softver na istite gore navedeni modeli
Promena na ekrani tacevi mikrofoni zvucnici
Navigacii
I uste mnogu mnogu mnogu drugi odrzuvanja
Lokacija Novo Lisice Trite kuli kaj satelickata
Ulica: V.S.Bato br 43 Lokal 6

Rabotno vreme od 12 do 20 casot Pon-petok
Sabota 10.30-16.00 h
070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S8 plus 280 ЕУР
Samsung Galaxy S7 250 ЕУР
Sony Xperia M4 Aqua vo super sostojba 5 000 МКД
Samsung Galaxy a3 2017 120 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации