Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAG 322 MAG 322 W1 i TVIP

70 ЕУР

657 075 ЕУР

Се продава од: Ljupce Денес 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Производи
Друго

Prodavam na golemo i malo-N Malo:
MAG 322 (70evra) i MAG 322w1(so wi-fi 75evra)
TVIP v410 (70evra) i TVIP v412 (so wi-fi 75evra)
TVIP v. 605 (80 evra)
I HIT ovaa godina S500 i TH 100 (50 evra) - pobrzi i podobri od mag 322
Кон почеток