Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ENDOSKOP SO USB ZA GLEDANJE I OTKRIVANJE SO 5M KAB

1 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 09 окт. 00:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO 1 500 МКД
TURBO SVIRCE ZA MENUVANJE NA ZVUKOT ZA SITE ATOMOB 400 МКД
CIP TUNUNG ZA VW PASSAT GOLF AUDI SEAT SKODA TDI 3 500 МКД
DIGITALEN DECIBEL METAR ZA MERENJE JACINA NA ZVUK 2 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
PRODAVAM NOVI VODOOTPORNI ENDOSKOPI ZA BRZO I LESNO GLEDANJE I OTKRIVANJE NA RAZNI NESTA OD RAZNI OBLASTI I RESAVANJE NA VASITE PROBLEMI. Карактеристики: 100% НОВ БРЕНД. Боја: црна
Пиксели: 300.000 пиксели
LED количество: 4
Работа Должина: 5m
USB интерфејс: USB 2.0.
Формат на слика: VGA / QVGA.
Слика резолуција: 640 * 480/320 * 240.
Frame rate: 30 fps.
Водоотпорен ниво: IP66.
300000 пиксели CMOS камера.
Фаќање слика слика или видео во VGA формат со 640 * 480 резолуција.
Таа има вграден во LED светло (со контрола на светлината) на камера главата за да ја расветли областа на инспекцискиот надзор.
На флексибилна камера е водоотпорен со дијаметар од 10мм, така што ќе може да изврши увид површина под вода, празнини и дупки.
4 LED диодна светлост. Светлата може да работат подобро кога светлината е многу темна.
Напојување преку USB порта, лесен за инсталација и употреба.
LED прекинувач: лесно регулирање на прекинувачот
XP систем може да се види на видео директно, без да инсталирате софтвер, Vista или Win 7 треба да го инсталирате софтверот "amcap", која во ЦД-РОМ.
Компатибилен со: Windows XP / Vista / Win7 систем, не е компатибилен со Apple Mac систем.
Забелешка: Светлината се прилагодува на прекинувач за 2 милиони пих. и 5м е на средината на кабелот. Светлината се прилагодува на прекинувач кој е во близина на USB портата.
Пакетот Содржина:
1 x USB светлосна камера
1 x Софтвер CD VRSAM DOSTAVA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA POSTA. 070-607-455 077-735-790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT ZA INKUBATOR 2 200 МКД
VLAGOMER ZA SENO KOMPOS ZA PECURKI DETELINA CAJ I DR 4 800 МКД
CASOVNIK SO 8GB DVR KAMERA REKORDER VODOOTPOREN 1 800 МКД
PAMETNA SMART BLUETOOTH TOUCH NARAKVICA VODOOTPORN 2 600 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации