Објавени: дек. 22 2021 11:49

10 Metri Endoskopska Kamera za Android i Laptop

МКД

Објавени: дек. 22 11:49
Прегледи: 681
Prodavam vodootporen endoskop (endoskopska kamera) koja se priklucuva na mobilen telefon (samo so Android Verzija) ili Laptop.... Ima programa na PlayStore koja se instalira za telefon ili driver na Internet, za povrzuvanje so Laptop...

Ima LED svetlo koe se podesuva po vasa potreba za gledanje vo temni mesta.

Dobra e za nadgleduvanje na nepristapni mesta kako sto se cevki, vodovod, kanalizacija, avtomehanicari , mehanicari za kamioni, serviseri na bela tehnika, itn...

Dolzina na kabel: 10 Metri

Mozna dostava niz cela MK so doplata 130 den

Ендоскопска Камера
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
681
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076525123

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации