Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Teleskop 130/900 so motor

230 ЕУР

Се продава од: xxxxxxx 05 септ. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
se prodava teleskop sky watcher 130/900 so motor
xxxxxxx
072242557
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации