Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

REKLAMNA CENA RAZSPRODAZBA

2 000 МКД

Се продава од: Deko 22 септ. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Ви ги нудиме следните артикли по цени многу пониски од реалните.
--Погледнете и размислете дали на друго место има вакви ниски цени
---Безбедносна WF камера, која се вклучува преку ваерлес мрежа или мрежен интернет кабел.Со оваа камера имате 24 часовен надзор и набљудување , и снимање преку вашиот мобилен тел., таблет . Не е важно каде во кој дел на планетата се наогата важно е да имате интернет мрежа и ке имате потполна контрола на објектот каде што се наога камерата. Идеална е за станови, канцеларии, дукани, магацини, работни простории и други објекти кој ви се од важност. Камерата има голем агол на видливост , и се движи со помош на вашиот мобилен. Има микрофон и слушалка може да комуницирате со тој што е блиску до камерата. Има уште многу други опции што ке ви овозможат мирно да спиете.
...ЦЕНАТА Е СУПЕР НИСКА 2000 денари.
--Лед плафоњерка 18W само 270 денари, супер економична заштеда 80% ел. енергија светлина денска.
--- Магично црево 15метра многу практчно и лесно за употреба се собира самото. Цената е екстра ниска САМО 300 денари.
--Електронсака заштита од комарци и летечки инсекти Сина ув ламба. САМО 100 денари.
--Електрична турпија за пети ,со резервна дијамантска турпија , може да работи на обични батерии може и на батерии на полнење има усб кабел за полнење на батериите. ЦЕНАТА е супер ниска 400 денари.
---Секундарно лепило со ув лампа , ова лепило е врвот во технолошкиот развој на лепила. Лепи брзо и цврсто. Има широка намена и е е решение за многу проблеми со скршени предмети.Цената е 200 денари.
---Електронска тепалка за комарци, муви, и сите летечки инсекти. Застарениот метод на унишување летечки инсекти ке ви остави нечистотија и флеки на вашите зидови. Оваа електронска тепалка на инсекти во вид на тенис е исклучително многу практична и ефикасна.Цената е 200 денари.
---За купени повеке производи ви следува екстра попуст. Производите можете да ги набавите во нашиот дукан или да ви ги испратоиме по брза пратка. (услугата брза пратка е 150 ден)
Кон почеток