Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dron DJI phantom 3 standard i original ranec DJI

450 ЕУР

500 ЕУР

Се продава од: Marko Вчера 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
dji phantom 3 standard so site delovi + rezervni propeleri. Profesionalen ranec DJI
Marko
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации