Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DJI PHANTOM 3 4K 4 BATERII

650 ЕУР

Се продава од: Dule 03 јул. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Производи
Друго
Dji phantom 3 4k
4 baterii
8 gumici novi
6 para propeleri original dji
Ranec
Nd filter
Leaflet
Кон почеток