Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fidani TV Kanale Shqip dhe Te Huaja

65 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Fidani TV 09 авг. 03:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Друго
Ofrojmë kanale televizive Shqiptare dhe të huaja! Filma, dokumentar, sport, muzike dhe më e rëndësishmja filma të animuar për të vegjlit tuaj!
350+ Kanale Shqip
250+ Kanale Sportive
2500+ Ndërkombëtare
1000+ Filma dhe Seriale

Fillimisht, testojeni! Pastaj bëjeni pagesën!🎯
Viber/Whatsapp: 072-555-352
https://www.facebook.com/fidanitv/
Fidani TV
072555352


WhatsApp:
072555352
Leaflet
Кон почеток