Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Objektiv 150-600

250 ЕУР

Се продава од: Lutfi Muaremi 01 авг. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se prodava poloven objektiv Tamron 150-600 mm. za Nikon. Primeroci slikani so ovoj objektiv prikaceni na oglasot.
Napomena: avtomatskiot fokus ne raboti dobro.
Lutfi Muaremi
070317730
Leaflet
Кон почеток