Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава NIKON D5600 фотоапарат

34 000 МКД

Се продава од: Ljubisha 02 јан. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Се продава NIKON D5600 фотоапарат купен април 2020 година.
Фотоапаратот не е користен воопшто(covid travel restrictions). :))
Со апаратот следува торба,сталак,wifi-clicker(тајмер), мемориска картичка-kingston canvas select 32gb и заштитно стакло на дисплеј.
Апаратот е купен од Никон скопје со кој следува и гаранција од 2 години.
Ljubisha
078630418
Кон почеток