Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nikon Coolpix L120

6 000 МКД

9 000 МКД

Се продава од: Konstantina 15 мар. 07:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Се продава Nikon L120 со 14,1 мегапиксели, 21x zoom, користен со неколку гребнатинки, но во одлична состојба, со мемориска картичка. (со торбичка)
Konstantina
078545812
Кон почеток