Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY ALPHA A390

200 ЕУР

Се продава од: Tamara Curic 08 дек. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
14.2 megapiksel CCD senzor, 2.7 inčni ekran Memory Stick i SD slot za kartice, povezuvanje USB 2.0 i mini HDMI.
Tamara Curic
076555846
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации