Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cannon EOS4000D

16 000 МКД

Се продава од: Marija Stojanoska 20 апр. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Cannon EOS4000D napraveni samo okolu 150 sliki, kupen 18.03.2021 - ima 1 godina garancija i so vklucena micro sd karticka od 32gb.

Marija Stojanoska
070345066
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации