Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Canon 600D

450 ЕУР

Се продава од: Jovan Вчера 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se prodava Canon 600D zaedno so
kit objektiv Canon EF-S 18–55mm lens f/3.5–5.6,
torba,
memoriska karticka 16GM
i uste eden Canon objektiv 35mm f/2.0
Leaflet
Кон почеток