Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARAT CANON 500D

300 ЕУР

Се продава од: ljupco 07 мар. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Aparatot e nov

Go prodavam od pricina sto dobiv drug na poklon

Moze i dogovor za cenata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации