Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Canon 600d aparat so objektiv i torba

350 ЕУР

Се продава од: VT 30 ноем. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Aparatot e socuvan i skoro neupotreben. Odi so standardniot objektiv i torba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации