Објавени: ноем. 25 2022 11:47

Nov neupotrebuvan fotoaparat CANON 4000-D

Објавени: ноем. 25 11:47
Прегледи: 298
Продавам нов НЕОТПАКОВАН фотоапарат CANON 4000-D Travel kit/Kit Voyage, EF-S 15-55mm f/3.5-5.6 III, 18.0 mega CMOS, ISO 6400 EOS Movie FULL HD, Up to 3.0 Frames Per Sec, Wi-Fi, Shoulder Bag, Memory Card. Цена многу поволна !!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
298
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075284550
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации