Објавени: јан. 24 2023 09:42

Objektivi Canon

МКД

Објавени: јан. 24 09:42
Прегледи: 92
Продавам два објeктиви Canon
👉EFS 18-55mm f3.5-5.6 - 5000 ден.
👉EFS 55-250mm f4-5.6 со гратис додаток HMC UV(K) филтер 58mm - 13500 ден.
И двата со оригиналните кутии, купени крај на 2020г. функционираат беспрекорно, без било какви гребнатинки или други физички оштетувања. Сосема малку користени.
Цена во пакет 16500 ден.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
92
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071306090

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации