Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Canon

390 ЕУР

Се продава од: Canon Вчера 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
- Canon t3i (600D) kupen vo US. Skoro kako nov!
- Objektiv Canon EF-S 18–55mm lens f/3.5–5.6
- Memoriska karticka 16 GB.
- Baterii
- Torbicka
Prodavam i Slajder, Stabilizator, Sigma objektiv,Tripodi i dr. Se e mnogu malku koristeno, skoro Novo! Cena po dogovor.


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации