Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fotoaparat Canon EOS 6D

85 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 18 јан. 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

Wireless Microphone System 7 425 МКД
Kamera Sony NX3 196 206 МКД
Fotoaparat Nikon D7100 Kit 18-140mm VR 68 696 МКД
NIKON D7200 18-140mm 73 850 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prodazba na fotoaparat Canon EOS 6D.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
9 inch Video Door Phone Intercom System 10 797 МКД
Tretman princip ured GD 02 5 100 МКД
Oxygen Concentrator 10L 40 000 МКД
Oksigenski koncentrator KS-3H 25 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации