Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Reflektor CN-70

6 770 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 11 апр. 12:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

LCD PROJECTOR X1500 23 700 MKD
Sony HXR-MC2500 86 380 MKD
LED Ceiling Light 20W 810 MKD
XLR Audio Adapter for DSLR and camcorder 9 255 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Reflektor za kamera
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Sony HXR-MC2500 86 380 MKD
Masina za broenje na moneti HCS-3300 Ribao 27 150 MKD
Fotoaparat Canon EOS 6D 85 800 MKD
KAPILAR TABLETI 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации