Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CANON EOS 50D SO 2 OBJEKTIVA I BLIC

550 ЕУР

Се продава од: Lence 02 септ. 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Objektiv CANON LP 17- 85 mm
Objekt SIGMA DC 18-125 mm
Blic CANON SPEEDLITE 380 EX
Baterija: LP- E5
Polnac za baterija: LP-E5 / LC-E5E*
Godina na proizvodstvo: 2009
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации