Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nikon kamera EXTRA CENA

40 ЕУР

Се продава од: SamSung Вчера 00:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам камера Nikon во одлична исправна и сочувана состојба. Камерата доаѓа со мемориска, полнач и футрола. Цена 40 евра.
SamSung
078387078
Кон почеток