Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Canon

200 ЕУР

Се продава од: Stefan 22 ноем. 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava Canon SX50 HS Full HD 12MP 50x Optical zoom malku koristen kako nov!!!
Leaflet
Кон почеток